Розширене засідання робочої групи з проблем метаболічного синдрому, цукрового діабету, предіабету та серцево-судинних захворювань, Асоціації кардіологів України та Асоціації ендокринологів України

БАГАТОФАКТОРНА ПРОФІЛАКТИКА МЕТАБОЛІЧНОГО СИНДРОМУ
5 квітня 2011 р

 

 

Сучасні підходи до багатофакторної профілактики та лікування метаболічного синдрому. Мітченко О. І. Сучасні підходи до багатофакторної профілактики та лікування метаболічного синдрому. Мітченко О. І.
Біном діабетології. Корпачов В.В., Корпачова-Зінич О.В. Біном діабетології. Корпачов В.В., Корпачова-Зінич О.В.
Роль метаболічного синдрому в прискореному прогресуванні атеросклерозу. ТалаєваТ. В. Роль метаболічного синдрому в прискореному прогресуванні атеросклерозу. ТалаєваТ. В.
Багатофакторна профілактика ІХС на тлі метаболічного синдрому. Долженко М. М. Багатофакторна профілактика ІХС на тлі метаболічного синдрому. Долженко М. М.
Особливості морфологічних маркерів коронарного атеросклерозу при метаболічному синдромі та цукровому діабеті. Захарова В. П. Особливості морфологічних маркерів коронарного атеросклерозу при метаболічному синдромі та цукровому діабеті. Захарова В. П.
Дисліпідемїї та порушення вуглеводного обміну у жінок з безпліддям на тлі ожиріння. Корнацька А. Г, Овчар І. В. Дисліпідемїї та порушення вуглеводного обміну у жінок з безпліддям на тлі ожиріння. Корнацька А. Г, Овчар І. В.
Метаболічний синдром після перенесеного інфаркту міокарда. Ягенський А. В. Метаболічний синдром після перенесеного інфаркту міокарда. Ягенський А. В.
Можливості корекції метаболічних процесів в організмі. Приходько В. Ю. Можливості корекції метаболічних процесів в організмі. Приходько В. Ю.
Особливості лікування дисліпідемій у хворих з метаболічним синдромом. Романов В. Ю Особливості лікування дисліпідемій у хворих з метаболічним синдромом. Романов В. Ю.
   
   
   
   
Все видео-лекции размещена на сайте в соответствии со  Статьей 21. «Свободное использование произведения с указанием имени автора», Закона Украины «Об авторском праве и смежных правах» (в редакции от 11 июля 2001 № 2627-III)