Инфлуцид - видео
Диференційований вибір комбінованих препаратів для лікування грипу та ГРІ. Бекетова Г.В.
Мукозальний імунітет та сучасні підходи до профілактики та лікуванню гострих респіраторних інфекцій у дітей. Хайтович М.В.
Стан нагляду за грипом в Україні та перспективи його поліпшення . Міроненко А.П.
Антибіотикотерапія респіраторних інфекцій у питаннях і відповідях. Крамарєв С.О.
Особливості діагностики, клініки та лікування грипу у дітей. Виговська О.В.
Підготовка пацієнтів до проведення профілактичних щеплень та вакцинацій (у тому числі грипу).  Бодня К.І.
Возможности повышения эффективности противовирусной терапии и профилактики ОРВИ. Новые экспериментальные данные на клеточных культурах, М.Ю. Еропкин, Т.С. Брязжикова, Е.М. Еропки Можливості та перспективи застосування Інфлюциду для класичної профілактики ГРВІ. С.О.Мокшя-Сєрбіна та інш.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ #1 Стратегический план действий ВОЗ в отношении пандемического гриппа
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ #2 Глобальный план действий в отношении вакцин (ШЕСТЬДЕСЯТ ПЯТАЯ СЕССИЯ ВСЕМИРНОЙ АССАМБЛЕИ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ WHA65.17 Пункт 13.12 повестки дня 26 мая 2012)
Рекомендации ВОЗ "Сезонный грипп: ключевые аспекты клинического ведения тяжелых форм заболевания" ПРОТОКОЛ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ГРИПУ У ДІТЕЙ
Клинико-иммунологическое обоснование гомеопатических препаратов в профилактике и лечении гриппа и ОРВИ. Т.И.Гаращенко и др. ПРОТОКОЛ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙ У ДІТЕЙ
Действие препарата Инфлюцид in vitro против пандемического штамма 2009 г. "свинного" гриппа. М.Ю.Еропкин и др. Применение индукторов интерферонов для лечения и профилактики гриппа и других острых респираторных вирусных инфекций Г. Н. Кареткина
Грипп и ОРВИ у детей Современные подходы к терапии и экстренной профилактике М.Г.Романцов, Т.В.Сологуб, О.Г.Шульдякова Грип: особливості сучасного перебігу та лікування. Голубовська О.А.
ІМУНОПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ В УМОВАХ ЕПІДЕМІЇ ГРИПУ ТА ІНШИХ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙ (ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ПРО НОВОВВЕДЕННЯ В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я) Пневмонії пов'язані з грипом: особливості клінічного перебігу та терапії.  Голубовська О.А.
Клінічний протокол діагностики та лікування нового грипу А H1N1 (Каліфорнія) у дітей